Axibent Hidratáló kézkrém mandula- és jojobaolajjal 50 ml | 100 ml

Kód: AXI-20163-99/50 AXI-20163-99/100 Változat kiválasztása
1 305 Ft 2 205 Ft 1 305 Ft-tól 1 028 Ft ÁFA nélkül 1 736 Ft ÁFA nélkül 1 028 Ft-tól ÁFA nélkül 261 Ft / 10 ml 220,50 Ft / 10 ml
Kiárusítva Kiárusítva Változat kiválasztása
Kiszerelés
A választott változat nem áll rendelkezésre. Választott paraméterek visszaállítása.

Az Axibent hidratáló kézkrém bentonit agyaggal kényezteti és gyengéden óvja a kezeket. Értékes mandulaolaj tartalma bársonyosan puha kezeket eredményez.

Részletes információ

Termék részletes leírása

A glicerinben gazdag formula megkönnyebbülést és védelmet nyújt a nagyon száraz, kirepedezett kezeknek, melyek láthatóan puhábbá és simábbá válnak. Tápláló kókuszolajat és jojobaolajat, valamint bőrnyugtató hatású pantenolt tartalmazó glicerines kézkrém, mely az erősen igénybevett, száraz, kirepedezett kézbőr ideális ápolószere.

Speciális összetevői regenerálják, táplálják és hidratálják a bőrt. A száraz vagy megviselt bőrt puhává, rugalmassá és komfortossá teszi. Használatával a bőr ellenállóbbá és védettebbé válik a külső hatásokkal szemben. Gyorsan beszívódik.

A hidratáló kézkrém tulajdonságai:

  • természetes ásványi anyagokban gazdag, magába szívja a méreganyagokat, ugyanakkor fokozza a bőr vízmegtartó képességét
  • kiemelkedő nyugtató, regeneráló és gyulladáscsökkentő hatású
  • kiváló bőrápoló hatású, egyaránt használható a száraz és érzékeny bőrre
  • a pantenol a bőrön selymes, puha érzetet okoz, megnöveli a sejtosztódási sebességet, károsodásuk után javítja a bőr regenerálódását, védelmet nyújt a külső káros hatások ellen, mint például a napfény
  • a shea vajnak magas az A-, E-vitamin és antioxidáns tartalma, a bőrt puhábbá és rugalmassá teszi, gyulladáscsökkentő hatású.
  • a kókuszolaj puhítja a bőrt, eltünteti a bőrhibákat, segíti a gyors regenerálódást
  • a jojobaolaj gazdagon táplálja a bőrt, tetőtől-talpig gondoskodó ápolást nyújt
  • a természetes levendula illóolaj nyugtatja a bőrt, és kellemes illatot biztosít

Természetes összetevőkkel, károsanyag mentesen:

  • 0 % kőolajszármazékok
  • 0 % mesterséges színezékek
  • 0 % PEG- és PPG származékok

Kiegészítő paraméterek

Kategória: Kéz- és lábkrémek és gélek
EAN vonalkód: Változat kiválasztása
Kiszerelés: 50 ml, 100 ml

Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

Ezt a mezőt ne töltse ki:

Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.

Ezt a mezőt ne töltse ki: